VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
