VirusTotal API (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: IP address
fi: IP osoite
