VirusTotal API (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару
