VirusTotal API (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
