VirusTotal API (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: IP address
lt: IP adresas
