VirusTotal API (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
