VirusTotal API (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: IP address
el: διεύθυνση IP
