VirusTotal API (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.

en: Changed
es: Modificado

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: IP address
es: Direccion(es) IP
