VirusTotal API (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: IP address
gl: Enderezo IP
