VirusTotal API (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: IP address
sl: IP naslovi
