VirusTotal API (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Changed
et: Muudetud

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: IP address
et: IP-aadress
