VirusTotal API (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: IP address
hr: IP adresa
