VirusTotal API (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Changed
ja: 変更済

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: IP address
ja: IPアドレス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
