VirusTotal API (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Manage fields
jv: Nata field

en: IP address
jv: Alamat IP
