VirusTotal API (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: IP address
pl: Adres IP
