Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
