Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Forgot password?
pt: Esqueceu-se da senha?

en: Login
pt: Entrar

en: Password
pt: Senha

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Create account
pt: Criar conta

en: Company Name
pt: Nome da empresa

en: About
pt: Sobre
