Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Statistics
ru: Статистика

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Create account
ru: Создать учётную запись

en: Company Name
ru: Название компании

en: About
ru: Информация
