Visitor Analytics (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Forgot password?
it: Password dimenticata?

en: Login
it: Accedi

en: Statistics
it: Statistiche

en: Email
it: E-mail

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: About
it: Informazioni
