Visitor Analytics (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Password
ro: Parolă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Email
ro: email

en: About
ro: Despre
