Visitor Analytics (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Password
da: Adgangskode

en: Statistics
da: Statistik

en: Email
da: E-mail

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Create account
da: Opret konto
