Visitor Analytics (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Password
ka: პაროლი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
