Visitor Analytics (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Statistics
lt: Statistika

en: Email
lt: El. paštas
