Visitor Analytics (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Email
vi: Thư điện tử

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ
