Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Register
no: Registrer

en: Forgot password?
no: Glemt passord?

en: Login
no: Logg inn

en: Password
no: Passord

en: Statistics
no: Statistikk

en: Email
no: E-post

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: About
no: Om
