Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Register
es: Registro

en: Forgot password?
es: ¿Olvidó su contraseña?

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Password
es: Contraseña

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Email
es: Correo electrónico

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: Create account
es: Crear cuenta

en: About
es: Acerca de
