Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (263 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: never
az: heç vaxt

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Never
az: Heç vaxt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Count
az: Say

en: Performance
az: Performans

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Egypt
az: Misir

en: Namibia
az: Namibiya

en: Israel
az: İsrail

en: Iran
az: İran

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Tonga
az: Tonqa

en: Cuba
az: Kuba

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Japan
az: Yaponiya

en: Libya
az: Liviya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Day
az: Gün

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Germany
az: Almaniya

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Afghanistan
az: Əfqanıstan

en: Albania
az: Albaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Angola
az: Anqola

en: Antarctica
az: Antarktida

en: Armenia
az: Ermənistan

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahrain
az: Bəhreyn

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Belgium
az: Belçika

en: Belize
az: Beliz

en: Bermuda
az: Bermud adaları

en: Bhutan
az: Butan

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Botswana
az: Botsvana

en: Bouvet Island
az: Buvet adası

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Canada
az: Kanada

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Central African Republic
az: Mərkəzi Afrika Respublikası

en: Chad
az: Çad

en: China
az: Çin

en: Christmas Island
az: Milad adası

en: Cocos (Keeling) Islands
az: Kokos (Kiling) adaları

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Cyprus
az: Kipr

en: Denmark
az: Danimarka

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Dominica
az: Dominika

en: Dominican Republic
az: Dominik respublikası

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Equatorial Guinea
az: Ekvatorial Qvineya

en: Eritrea
az: Eritreya

en: Estonia
az: Estoniya

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Faroe Islands
az: Farer adaları

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: French Guiana
az: Fransız Qvianası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: Gabon
az: Qabon

en: Gambia
az: Qambiya

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Ghana
az: Qana

en: Gibraltar
az: Cəbəllütariq

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Grenada
az: Qrenada

en: Guadeloupe
az: Qvadelupa

en: Guam
az: Quam

en: Guatemala
az: Qvatemala

en: Guinea
az: Qvineya

en: Guinea-Bissau
az: Qvineya-Bisau

en: Guyana
az: Qayana

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Iceland
az: İslandiya

en: India
az: Hindistan

en: Indonesia
az: İndoneziya

en: Iraq
az: İraq

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Italy
az: İtaliya

en: Jordan
az: İordaniya

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: Kuwait
az: Küveyt

en: Kyrgyzstan
az: Qırğızıstan

en: Latvia
az: Latviya

en: Lebanon
az: Livan

en: Lesotho
az: Lesoto

en: Liberia
az: Liberiya

en: Liechtenstein
az: Lixtenşteyn

en: Lithuania
az: Litva

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Madagascar
az: Madaqaskar

en: Malawi
az: Malavi

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Maldives
az: Maldiv adaları

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Martinique
az: Martinika

en: Mauritania
az: Mavritaniya

en: Mauritius
az: Mavrikiy

en: Mexico
az: Meksika

en: Monaco
az: Monako

en: Mongolia
az: Monqolustan

en: Morocco
az: Mərakeş

en: Mozambique
az: Mozambik

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: New Caledonia
az: Yeni Kaledoniya

en: Nicaragua
az: Nikaraqua

en: Nigeria
az: Nigeriya

en: Norfolk Island
az: Norfolk adası

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Mariana adaları

en: Norway
az: Norveç

en: Papua New Guinea
az: Papua Yeni Qvineya

en: Philippines
az: Filippin

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko

en: Qatar
az: Qətər

en: Romania
az: Rumıniya

en: Russia
az: Rusiya

en: Rwanda
az: Ruanda

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanə

en: Senegal
az: Seneqal

en: Seychelles
az: Seyşel adaları

en: Slovakia
az: Slovakiya

en: Slovenia
az: Sloveniya

en: Solomon Islands
az: Solomon adaları

en: Somalia
az: Somali

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Sri Lanka
az: Şri Lanka

en: Suriname
az: Surinam

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Syria
az: Suriya

en: Taiwan
az: Tayvan

en: Tajikistan
az: Tacikistan

en: Tanzania
az: Tanzaniya

en: Thailand
az: Tayland

en: Togo
az: Getmək

en: Tunisia
az: Tunis

en: Turkmenistan
az: Türkmənistan

en: Uganda
az: Uqanda

en: Ukraine
az: Ukrayna

en: United Arab Emirates
az: Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Uruguay
az: Uruqvay

en: Uzbekistan
az: Özbəkistan

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Yemen
az: Yəmən

en: Zambia
az: Zambiya

en: Zimbabwe
az: Zimbabve

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Browser
az: Brauzer

en: How many content items to display in "day" list.
az: "day" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: Hour
az: Saat

en: Number of day's top views to display
az: Göstəriləcək günün ən yaxşı baxışlarının sayı

en: Number of all time views to display
az: Göstəriləcək bütün zaman baxışlarının sayı

en: Number of most recent views to display
az: Göstəriləcək ən son baxışların sayı

en: Fiji
az: Fici

en: French Southern Territories
az: Fransanın cənub əraziləri

en: Vietnam
az: Vyetnam

en: Guernsey
az: Gernsey

en: Jersey
az: Cersi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: British Indian Ocean Territory
az: Britaniya Hind okeanı ərazisi

en: Croatia
az: Xorvatiya

en: Western Sahara
az: Qərbi Sahara

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Pager
az: Peycer

en: Offset
az: Ofset

en: German
az: Alman

en: Number of views
az: Baxışların sayı

en: Route
az: Marşrut

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Isle of Man
az: İnsan adası

en: Montenegro
az: Monteneqro

en: Serbia
az: Serbiya

en: Timor-Leste
az: Şərqi Timor

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Round
az: Dəyirmi

en: Value type
az: Qiymət növü

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
az: İstənilən maşın oxuna bilən formatda tarix. CCYY-MM-GG SS:MM:SS üstünlük verilir.

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: Total views
az: Ümumi baxışlar

en: The total number of times the node has been viewed.
az: Düyün baxıldığı ümumi sayı.

en: Views today
az: Bugünkü baxışlar

en: The total number of times the node has been viewed today.
az: Bu gün qovşağın ümumi sayı.

en: The most recent time the node has been viewed.
az: Ən son dəfə node baxılıb.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Filter criteria
az: Filtr meyarları

en: Popular content
az: Populyar kontent

en: How many content items to display in "all time" list.
az: "bütün zamanlar" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
az: "son baxılanlar" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: Today's:
az: Bugünkü:

en: All time:
az: Həmişə:

en: Last viewed:
az: Son baxılıb:

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Referer
az: Referen

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: The number of visitors who have read the node.
az: Nodu oxuyan ziyarətçilərin sayı.

en: The number of visitors who have read the node today.
az: Bu nodu oxuyan ziyarətçilərin sayı.

en: Last view
az: Son baxış

en: The date on which a visitor last read the node.
az: Ziyarətçinin nodu son oxuduğu tarix.

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb

en: View content hits
az: Məzmun hitlərinə baxın

en: Format plural
az: Çoxluq formatı
