Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
