Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (344 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: never
hy: երբեք

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Year
hy: Տարի

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Count
hy: քանակ

en: Month
hy: Ամիս

en: Egypt
hy: Եգիպտոս

en: Namibia
hy: Նամիբիա

en: Israel
hy: Իսրայէլ

en: Iran
hy: Իրան

en: New Zealand
hy: Նոր Զելանդիա

en: Tonga
hy: Տոնգա

en: Cuba
hy: Քուպա

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Chile
hy: Չիլի

en: Paraguay
hy: Պարագվայ

en: Jamaica
hy: Ջամայկա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Libya
hy: Լիբիա

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Singapore
hy: Սինգապուր

en: Turkey
hy: Թուրքիա

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Afghanistan
hy: Աֆղանստան

en: Albania
hy: Ալբանիա

en: Algeria
hy: Ալժիր

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Andorra
hy: Անդորրա

en: Angola
hy: Անգոլա

en: Anguilla
hy: Անգիլյա

en: Antarctica
hy: Անտարկտիկա

en: Antigua and Barbuda
hy: Անտիգուա և Բարբուդա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Armenia
hy: Հայաստան

en: Aruba
hy: Արուբա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Azerbaijan
hy: Ադրբեջան

en: Bahamas
hy: Բահամներ

en: Bahrain
hy: Բահրեյն

en: Bangladesh
hy: Բանգլադեշ

en: Barbados
hy: Բարբադոս

en: Belarus
hy: Բելառուս

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Benin
hy: Բենին

en: Bhutan
hy: Բութան

en: Bolivia
hy: Բոլիվիա

en: Bosnia and Herzegovina
hy: Բոսնիա և Հերցեգովինա

en: Botswana
hy: Բոտսվանա

en: Bouvet Island
hy: Բուվե կղզիներ

en: Bulgaria
hy: Բուլղարիա

en: Burkina Faso
hy: Բուրկինա Ֆասո

en: Burundi
hy: Բուրունդի

en: Cambodia
hy: Կամբոջիա

en: Cameroon
hy: Կամերուն

en: Canada
hy: Կանադա

en: Cayman Islands
hy: Կայմանյան կղզիներ

en: Central African Republic
hy: Կենտրոնական Աֆրիկյան Հանրապետություն

en: Chad
hy: Չադ

en: China
hy: Չինաստան

en: Christmas Island
hy: Սուրբ Ծնունդ կղզիներ

en: Colombia
hy: Կոլումբիա

en: Comoros
hy: Կոմորոս

en: Cook Islands
hy: Քուքի կղզիներ

en: Costa Rica
hy: Կոստա Ռիկա

en: Cyprus
hy: Կիպրոս

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: Dominica
hy: Դոմինիկա

en: Dominican Republic
hy: Դոմինիկյան Հանրապետություն

en: Ecuador
hy: Էկվադոր

en: El Salvador
hy: Էլ Սալվադոր

en: Equatorial Guinea
hy: Հասարակածային Գվինեա

en: Eritrea
hy: Էրիթրեա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: Ethiopia
hy: Եթովպիա

en: Faroe Islands
hy: Ֆարերյան կղզիներ

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: French Guiana
hy: ֆրանսիական Գվիանա

en: French Polynesia
hy: ֆրանսիական Պոլինեզիա

en: Gabon
hy: Գաբոն

en: Gambia
hy: Գամբիա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Ghana
hy: Գանա

en: Gibraltar
hy: Ջիբրալթար

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Greenland
hy: Գրենլանդիա

en: Grenada
hy: Գրենադա

en: Guadeloupe
hy: Գվադելուպե

en: Guam
hy: Գուամ

en: Guatemala
hy: Գվատեմալա

en: Guinea
hy: Գվինեա

en: Guinea-Bissau
hy: Գվինեա - Բիսաու

en: Guyana
hy: Գայանա

en: Haiti
hy: Հաիթիում

en: Heard Island and McDonald Islands
hy: Հերդ և  Մակդոնալդ կղզիներ

en: Honduras
hy: Հոնդուրաս

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: Iceland
hy: Իսլանդիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Indonesia
hy: Ինդոնեզիա

en: Iraq
hy: Իրաք

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Jordan
hy: Հորդանան

en: Kazakhstan
hy: Ղազախստան

en: Kiribati
hy: Կիրիբատի

en: Kuwait
hy: Քուվեյթ

en: Kyrgyzstan
hy: Ղրղզստան

en: Latvia
hy: Լատվիա

en: Lebanon
hy: Լիբանան

en: Lesotho
hy: Լեսոտո

en: Liberia
hy: Լիբերիա

en: Liechtenstein
hy: Լիխտենշտեյն

en: Lithuania
hy: Լիտվա

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Madagascar
hy: Մադագասկար

en: Malawi
hy: Մալավի

en: Malaysia
hy: Մալայզիա

en: Maldives
hy: Մալդիվներ

en: Mali
hy: Մալի

en: Malta
hy: Մալթա

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Martinique
hy: Մարտինիկ

en: Mauritania
hy: Մավրիտանիա

en: Mauritius
hy: Մավրիկիոս

en: Mayotte
hy: Մայոտ

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Mongolia
hy: Մոնղոլիա

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: Morocco
hy: Մարոկկո

en: Mozambique
hy: Մոզամբիկ

en: Nauru
hy: Նաուրու

en: Nepal
hy: Նեպալ

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: New Caledonia
hy: Նոր Կալեդոնիա

en: Nicaragua
hy: Նիկարագուա

en: Niger
hy: Նիգեր

en: Nigeria
hy: Նիգերիա

en: Niue
hy: Նիու

en: Norfolk Island
hy: Նորֆոլկ կղզի

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Oman
hy: Օման

en: Pakistan
hy: Պակիստան

en: Palau
hy: Պալաու

en: Panama
hy: Պանամա

en: Papua New Guinea
hy: Պապուա Նոր Գվինեա

en: Peru
hy: Պերու

en: Philippines
hy: Ֆիլիպիններ

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Qatar
hy: Քաթար

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Rwanda
hy: Ռուանդա

en: Samoa
hy: Սամոա

en: San Marino
hy: Սան Մարինո

en: Saudi Arabia
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: Senegal
hy: Սենեգալ

en: Seychelles
hy: Սեյշելներ

en: Sierra Leone
hy: Սիերա Լեոնե

en: Slovakia
hy: Սլովակիա

en: Slovenia
hy: Սլովենիա

en: Solomon Islands
hy: Սոլոմոնյան կղզիներ

en: Somalia
hy: Սոմալի

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hy: Հարավային Ջորջիա և  Հարավային Սենդվիչյան կղզիներ

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sri Lanka
hy: Շրի Լանկա

en: Sudan
hy: Սուդան

en: Suriname
hy: Սուրինամ

en: Svalbard and Jan Mayen
hy: Սվալբարդ եւ Յան Մայեն

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Syria
hy: Սիրիա

en: Taiwan
hy: Թայվան

en: Tajikistan
hy: Տաջիկստան

en: Tanzania
hy: Տանզանիա

en: Thailand
hy: Թաիլանդ

en: Togo
hy: Տոգո

en: Tokelau
hy: Տոկելաու

en: Trinidad and Tobago
hy: Տրինիդադ և  Տոբագո

en: Tunisia
hy: Թունիս

en: Turkmenistan
hy: Թուրքմենստան

en: Turks and Caicos Islands
hy: Թուրքերն ու Կայկոս կղզիներ

en: Tuvalu
hy: Տուվալու

en: Uganda
hy: Ուգանդա

en: Ukraine
hy: Ուկրաինա

en: United Arab Emirates
hy: Միացյալ Արաբական Էմիրություններ

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Uruguay
hy: Ուրուգվայ

en: Uzbekistan
hy: Ուզբեկստան

en: Vanuatu
hy: Վանուատու

en: Venezuela
hy: Վենեսուելա

en: Wallis and Futuna
hy: Վոլիս և Ֆուտունա

en: Yemen
hy: Եմեն

en: Zambia
hy: Զամբիա

en: Zimbabwe
hy: Զիմբաբվե

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Fiji
hy: Ֆիջի

en: Saint Kitts and Nevis
hy: Սենթ Քիթս եւ Նևիս

en: Saint Lucia
hy: Սենթ Լուչիա

en: French Southern Territories
hy: Ֆրանսիական հարավային տարածքներ

en: Saint Vincent and the Grenadines
hy: Սուրբ Վինսենթ և Գրենադներ

en: Vietnam
hy: Վիետնամ

en: Guernsey
hy: Գերնսի

en: Jersey
hy: Ջերսի

en: British Indian Ocean Territory
hy: Բրիտանական Հնդկաստանի օվկեանոսային տարածքներ

en: Croatia
hy: Խորվաթիա

en: Western Sahara
hy: Արեւմտյան Սահարա

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Bulgarian
hy: Բուլղարերեն

en: Croatian
hy: Խորվատերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Isle of Man
hy: Մեն կղզի

en: Montenegro
hy: Մոնտենեգրո

en: Saint Pierre and Miquelon
hy: Սեն Պյեր և Միկելոն

en: Serbia
hy: Սերբիա

en: Timor-Leste
hy: Թիմոր - Լեստե

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Hindi
hy: Հինդի

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Afrikaans
hy: Աֆրիկաանս

en: Amharic
hy: Ամհարերեն

en: Azerbaijani
hy: Ադրբեջաներեն

en: Belarusian
hy: Բելառուսերեն

en: Bengali
hy: Բենգալերեն

en: Bosnian
hy: Բոսնիա

en: Welsh
hy: Ուելս

en: Esperanto
hy: Էսպերանտո

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Basque
hy: Բասկերեն

en: Irish
hy: Իռլանդերեն

en: Galician
hy: գալիսերեն

en: Gujarati
hy: Գուջարաթի

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն

en: Javanese
hy: Ջավա կղզի

en: Georgian
hy: Վրացերեն

en: Kazakh
hy: Կազախերեն

en: Kannada
hy: Կաննադա

en: Kurdish
hy: Քրդերեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Malagasy
hy: մալագաներեն

en: Macedonian
hy: մակեդոներեն

en: Mongolian
hy: Մոնղոլերեն

en: Burmese
hy: բիրմայերեն

en: Nepali
hy: Նեպալերեն

en: Norwegian Bokmål
hy: նորվեգերեն գրքային

en: Norwegian Nynorsk
hy: նորվեգական նինորսկ

en: Occitan
hy: օքսիտաներեն

en: Northern Sami
hy: Հյուսիսային Սաամերեն

en: Albanian
hy: Ալբաներեն

en: Serbian
hy: Սերբերեն

en: Swahili
hy: սուահիլի

en: Tamil
hy: թամիլերեն

en: Telugu
hy: տելուգու

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Urdu
hy: ուրդու

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Kyrgyz
hy: Կիրգիզերեն

en: Curaçao
hy: Կուրակաո

en: Uyghur
hy: Ուղյուր

en: South Sudan
hy: Հարավային Սուդան

en: Plural variants
hy: Հոգնակի տարբերակներ
