Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ
