Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (81 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: never
sr: никада

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Roles
sr: Улоге

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Hour
sr: Сат

en: Fiji
sr: фиџијански

en: Precision
sr: Прецизност

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Croatian
sr: хрватски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Route
sr: Рута

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Hindi
sr: хинду

en: Catalan
sr: каталонски

en: Afrikaans
sr: африканс

en: Assamese
sr: aсамски

en: Belarusian
sr: белоруски

en: Bengali
sr: бенгалски

en: Bosnian
sr: бошњачки

en: Chechen
sr: чеченски

en: Chamorro
sr: чаморо

en: Chuvash
sr: чувашки

en: Welsh
sr: велшки

en: Esperanto
sr: есперанто

en: Estonian
sr: естонски

en: Basque
sr: баскијски

en: Irish
sr: ирски

en: Armenian
sr: јерменски

en: Georgian
sr: грузијски

en: Latin
sr: латински

en: Latvian
sr: летонски

en: Macedonian
sr: македонски

en: Mongolian
sr: монголски

en: Albanian
sr: албански

en: Serbian
sr: српски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински

en: Plural variants
sr: Варијанта у множини
