Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha4) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: North America
br: Amerika an Norzh

en: Antarctica
br: Antarktika

en: Central African Republic
br: Kreizafrika

en: France
br: Frañs

en: South Africa
br: Suafrika

en: Hour
br: eurvezh

en: Route
br: Hentad

en: Africa
br: Afrika

en: Curaçao
br: Kòrsou
