Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (51 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: never
bs: nikad

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Table
bs: Tabela

en: Events
bs: Događaji

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Bosnia and Herzegovina
bs: Bosna i Hercegovina

en: English
bs: Engleski

en: Hour
bs: Sat

en: Track
bs: Prati

en: Apply
bs: Primjeni

en: Precision
bs: Preciznost

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Number of views
bs: Broj pregleda

en: Column
bs: Kolona

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Round
bs: Zaokruži

en: Value type
bs: Tip vrijednosti

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bs: Datum u bilo kojem mašinskom formatu. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je poželjan.

en: Invalid date format.
bs: Neispravan format datuma
