Visitors (Web Analytics) (3.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (345 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Operating System
kn: ಕಾರ್ಯ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: Software
kn: ತಂತ್ರಾಂಶ

en: Egypt
kn: ಈಜಿಪ್ಟ್‍

en: Namibia
kn: ನಮೀಬಿಯಾ

en: Israel
kn: ಇಸ್ರೇಲ್

en: Palestine
kn: ಪ್ಯಾಲೆಸ್ತೀನ್

en: Iran
kn: ಇರಾನ್

en: New Zealand
kn: ನ್ಯೂಝಿಲ್ಯಾಂಡ್

en: Tonga
kn: ಟೊಂಗಾ

en: North America
kn: ನಾರ್ತ್ ಅಮೇರಿಕಾ

en: Cuba
kn: ಕ್ಯೂಬಾ

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Chile
kn: ಚಿಲಿ

en: Paraguay
kn: ಪರುಗ್ವೆ

en: Jamaica
kn: ಜಮೈಕಾ

en: Japan
kn: ಜಪಾನ್

en: Libya
kn: ಲಿಬಿಯಾ

en: Poland
kn: ಪೊಲ್ಯಾಂಡ್

en: Portugal
kn: ಪೋರ್ಚುಗಲ್

en: Singapore
kn: ಸಿಂಗಪೂರ್

en: Turkey
kn: ಟರ್ಕಿ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Germany
kn: ಜರ್ಮನಿ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Afghanistan
kn: ಅಫಘಾನಿಸ್ತಾನ

en: Albania
kn: ಅಲ್ಬೇನಿಯ

en: Algeria
kn: ಅಲ್ಜೀರಿಯ

en: American Samoa
kn: ಅಮೆರಿಕನ್ ಸಮೊವ

en: Andorra
kn: ಅಂಡೊರಾ

en: Angola
kn: ಅಂಗೋಲಾ

en: Anguilla
kn: ಆಂಗ್ವಿಲಾ

en: Antigua and Barbuda
kn: ಆಂಟಿಗುವಾ ಹಾಗು ಬಾರ್ಬುಡ

en: Argentina
kn: ಅರ್ಜಂಟೀನಾ

en: Armenia
kn: ಅರ್ಮೇನಿಯಾ

en: Aruba
kn: ಅರುಬಾ

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: Austria
kn: ಆಸ್ಟ್ರಿಯಾ

en: Azerbaijan
kn: ಅಝರ್ಬೈಜಾನ್

en: Bahamas
kn: ಬಹಮಾಸ್

en: Bahrain
kn: ಬಹರೈನ್

en: Bangladesh
kn: ಬಾಂಗ್ಲಾದೇಶ್

en: Barbados
kn: ಬಾರ್ಬಡೋಸ್

en: Belarus
kn: ಬೆಲಾರಿಸ್

en: Belgium
kn: ಬೆಲ್ಜಿಯಮ್

en: Belize
kn: ಬುಲೀಝ್

en: Benin
kn: ಬೆನಿನ್

en: Bermuda
kn: ಬರ್ಮುಡಾ

en: Bhutan
kn: ಭೂತಾನ್

en: Bolivia
kn: ಬೊಲಿವಿಯಾ

en: Bosnia and Herzegovina
kn: ಬೋಸ್ನಿಯಾ ಹಾಗು ಹರ್ಝೆಗೋವಿನಾ

en: Botswana
kn: ಬೋಟ್ಸ್‍ವಾನಾ

en: Bulgaria
kn: ಬಲ್ಗೇರಿಯಾ

en: Burkina Faso
kn: ಬರ್ಕಿನಾ ಫಾಸೊ

en: Burundi
kn: ಬುರುಂಡಿ

en: Cambodia
kn: ಕಾಂಬೋಡಿಯಾ

en: Cameroon
kn: ಕೆಮರೂನ್

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: Cayman Islands
kn: ಕೇಮ್ಯಾನ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Central African Republic
kn: ಸೆಂಟ್ರಲ್ ಆಫ್ರಿಕನ್ ರಿಪಬ್ಲಿಕ್

en: Chad
kn: ಚಾಡ್

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: Christmas Island
kn: ಕ್ರಿಸ್‍ಮಸ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್

en: Cocos (Keeling) Islands
kn: ಕೊಕೋಸ್ (ಕೀಲಿಂಗ್) ಐಲ್ಯಾಂಡ್

en: Colombia
kn: ಕೊಲೊಂಬೋ

en: Comoros
kn: ಕೊಮೊರೋಸ್

en: Cook Islands
kn: ಕುಕ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Costa Rica
kn: ಕೋಸ್ಟಾ ರಿಕಾ

en: Cyprus
kn: ಸೈಪ್ರಸ್

en: Denmark
kn: ಡೆನ್ಮಾರ್ಕ

en: Dominica
kn: ಡೊಮಿನಿಕಾ

en: Dominican Republic
kn: ಡೊಮಿನಿಕನ್ ರಿಪಬ್ಲಿಕ್

en: Ecuador
kn: ಈಕ್ವೆಡಾರ್

en: El Salvador
kn: ಎಲ್ ಸಾಲ್ವೆಡಾರ್

en: Equatorial Guinea
kn: ಈಕ್ವೆಟೋರಿಯಲ್ ಗಿನಿ

en: Eritrea
kn: ಎರಿಟ್ರಿಯಾ

en: Estonia
kn: ಎಸ್ತೋನಿಯಾ

en: Ethiopia
kn: ಇಥಿಯೋಪಿಯಾ

en: Faroe Islands
kn: ಫರೋಯ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್

en: Finland
kn: ಫಿನ್-ಲ್ಯಾಂಡ್

en: France
kn: ಫ್ರಾನ್ಸ್

en: French Guiana
kn: ಫ್ರೆಂಚ್ ಗಿಯಾನ

en: French Polynesia
kn: ಫ್ರೆಂಚ್ ಪಾಲಿನೆಶಿಯಾ

en: Gabon
kn: ಗೆಬಾನ್

en: Gambia
kn: ಗ್ಯಾಂಬಿಯಾ

en: Ghana
kn: ಘಾನಾ

en: Greece
kn: ಗ್ರೀಸ್

en: Greenland
kn: ಗ್ರೀನ್‍ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Grenada
kn: ಗ್ರೆನೆಡಾ

en: Guadeloupe
kn: ಗ್ವಾಡ್‍ಲೂಪ್

en: Guam
kn: ಗುವಾಮ್

en: Guinea
kn: ಗಿನಿ

en: Guinea-Bissau
kn: ಗಿನಿ-ಬಿಸ್ಸಾವು

en: Guyana
kn: ಗಯಾನ

en: Haiti
kn: ಹೈತಿ

en: Honduras
kn: ಹೊಂಡುರಾಸ್

en: Hungary
kn: ಹಂಗೆರಿ

en: Iceland
kn: ಐಸ್-ಲ್ಯಾಂಡ್

en: India
kn: ಭಾರತ

en: Indonesia
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯಾ

en: Iraq
kn: ಇರಾಕ್

en: Ireland
kn: ಐರ್-ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Italy
kn: ಇಟಲಿ

en: Kazakhstan
kn: ಕಝಕಿಸ್ತಾನ್

en: Kiribati
kn: ಕಿರಿಬಾತಿ

en: Kyrgyzstan
kn: ಕಿರ್ಗಿಸ್ತಾನ್

en: Latvia
kn: ಲ್ಯಾಟ್ವಿಯಾ

en: Lesotho
kn: ಲೆಸೋತೊ

en: Liechtenstein
kn: ಲೈಕ್ಟೆನ್-ಸ್ಟಿನ್

en: Lithuania
kn: ಲಿತುಯಾನ

en: Luxembourg
kn: ಲಕ್ಸಂಬರ್ಗ್

en: Madagascar
kn: ಮಡಗಾಸ್ಕರ್

en: Malawi
kn: ಮಲಾವಿ

en: Malaysia
kn: ಮಲೇಶಿಯಾ

en: Maldives
kn: ಮಾಲ್ಡೀವ್ಸ್‍

en: Mali
kn: ಮಾಲಿ

en: Malta
kn: ಮಾಲ್ಟಾ

en: Marshall Islands
kn: ಮಾರ್ಶಲ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Martinique
kn: ಮಾರ್ಟಿನಿಕ್

en: Mauritania
kn: ಮಾರುಟೇನಿಯಾ

en: Mauritius
kn: ಮಾರಿಶಸ್

en: Mayotte
kn: ಮಯೊಟ್

en: Mexico
kn: ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: Monaco
kn: ಮೊನ್ಯಾಕೊ

en: Mongolia
kn: ಮಂಗೋಲಿಯಾ

en: Montserrat
kn: ಮೊಂಟ್ಸೆರಾಟ್

en: Morocco
kn: ಮೊರೊಕ್ಕೊ

en: Mozambique
kn: ಮೊಝಾಂಬಿಕ್

en: Myanmar
kn: ಮ್ಯಾನ್ಮಾರ್

en: Nauru
kn: ನೌವ್ರು

en: Nepal
kn: ನೇಪಾಲ್

en: Netherlands
kn: ನೆದರ್-ಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್

en: New Caledonia
kn: ನ್ಯೂ ಕೆಲಡೋನಿಯಾ

en: Nicaragua
kn: ನಿಕಾರಾಗುವಾ

en: Niger
kn: ನೈಗರ್

en: Nigeria
kn: ನೈಜೀರಿಯಾ

en: Niue
kn: ನಿವುಯೆ

en: Norfolk Island
kn: ನೋರ್ಫೋಲ್ಕ್‍ ಐಲ್ಯಾಂಡ್

en: Northern Mariana Islands
kn: ನಾರ್ತರ್ನ್ ಮಾರಿಯಾನ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Norway
kn: ನಾರ್ವೆ

en: Oman
kn: ಒಮಾನ್

en: Pakistan
kn: ಪಾಕಿಸ್ತಾನ್

en: Palau
kn: ಪಲಾವು

en: Panama
kn: ಪನಾಮ

en: Papua New Guinea
kn: ಪಪುವಾ ನ್ಯೂ ಗಿನಿ

en: Philippines
kn: ಫಿಲಿಫೈನ್ಸ್

en: Puerto Rico
kn: ಪೋರ್ಟೊ ರಿಕೊ

en: Qatar
kn: ಕತಾರ್

en: Romania
kn: ರೊಮೇನಿಯಾ

en: Russia
kn: ರಷ್ಯಾ

en: Rwanda
kn: ರುವಾಂಡಾ

en: Samoa
kn: ಸಮೋವಾ

en: Saudi Arabia
kn: ಸೌದಿ ಅರೇಬಿಯಾ

en: Senegal
kn: ಸೆನೆಗಲ್

en: Seychelles
kn: ಸಿಶೆಲ್ಸ್‍

en: Sierra Leone
kn: ಸಿಯರಾ ಲಿಯೋನ್

en: Slovakia
kn: ಸ್ಲೊವೋಕಿಯಾ

en: Slovenia
kn: ಸ್ಲೊವೇನಿಯಾ

en: Solomon Islands
kn: ಸೊಲೊಮನ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Somalia
kn: ಸೊಮಾಲಿಯಾ

en: South Africa
kn: ಸೌತ್ ಆಫ್ರಿಕಾ

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
kn: ಸೌತ್ ಜಾರ್ಜಿಯಾ ಆಂಡ್ ಸೌತ್‌ ಸ್ಯಾಂಡ್‌ವಿಚ್‌ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Spain
kn: ಸ್ಪೇನ್

en: Sri Lanka
kn: ಶ್ರೀಲಂಕಾ

en: Sudan
kn: ಸುಡಾನ್

en: Suriname
kn: ಸರೀನೇಮ್

en: Svalbard and Jan Mayen
kn: ಸ್ವಾಲ್ಬಾರ್ಡ್ ಹಾಗು ಜಾನ್ ಮೇಯನ್

en: Sweden
kn: ಸ್ವೀಡನ್

en: Switzerland
kn: ಸ್ವಿಟ್ಜರ್ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Syria
kn: ಸಿರಿಯಾ

en: Taiwan
kn: ತೈವಾನ್

en: Tajikistan
kn: ತಜಿಕಿಸ್ತಾನ್

en: Tanzania
kn: ಟಾಂಝಾನಿಯಾ

en: Thailand
kn: ಥೈಲ್ಯಾಂಡ್

en: Togo
kn: ಟೊಗೊ

en: Tokelau
kn: ಟೊಕೆಲಾವ್

en: Trinidad and Tobago
kn: ಟ್ರಿನಿಡಾಡ್ ಆಂಡ್ ಟೊಬಾಗೊ

en: Tunisia
kn: ಟುನಿಶಿಯಾ

en: Turkmenistan
kn: ಟರ್ಕ್‍ಮೆನಿಸ್ತಾನ್

en: Turks and Caicos Islands
kn: ಟರ್ಕ್ಸ್‍ ಹಾಗು ಕೈಕೋಸ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Tuvalu
kn: ಟುವಾಲು

en: Uganda
kn: ಉಗಾಂಡಾ

en: Ukraine
kn: ಉಕ್ರೇನ್

en: United Arab Emirates
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಅರಬ್ ಎಮಿರೈಟ್ಸ್‍

en: United Kingdom
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಕಿಂಗ್ಡಮ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: United States Minor Outlying Islands
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್  ಮೈನರ್ ಔಟ್‍ಲೈಯಿಂಗ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್‍

en: Uruguay
kn: ಉರುಗ್ವೆ

en: Uzbekistan
kn: ಉಝ್ಬೆಕಿಸ್ತಾನ್

en: Vanuatu
kn: ವನೌಟು

en: Venezuela
kn: ವೆನಿಝುವಲಾ

en: Wallis and Futuna
kn: ವಾಲಿಸ್ ಹಾಗು ಫುಟುನಾ

en: Yemen
kn: ಯೆಮನ್

en: Zambia
kn: ಝಾಂಬಿಯಾ

en: Zimbabwe
kn: ಜಿಂಬಾಬ್ವೆ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Chinese
kn: ಚೈನೀಸ್

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Bot
kn: ಬಾಟ್

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: Fiji
kn: ಫಿಜಿ

en: Hong Kong
kn: ಹಾಂಗ್ ಕಾಂಗ್

en: Saint Kitts and Nevis
kn: ಸೈಂಟ್ ಕಿಟ್ಸ್‍ ಆಂಡ್ ನೆವಿಸ್

en: Saint Lucia
kn: ಸೈಂಟ್ ಲೂಸಿಯಾ

en: Sao Tome and Principe
kn: ಸಾವೋ ಟೋಮ್ ಹಾಗು ಪ್ರಿನ್ಸಿಪಿ

en: French Southern Territories
kn: ಫ್ರೆಂಚ್ ಸೌತರ್ನ್ ಟೆರಿಟರಿಗಳು

en: Saint Vincent and the Grenadines
kn: ಸೈಂಟ್ ವಿನ್ಸೆಂಟ್ ಆಂಡ್ ದಿ ಗ್ರೆನೆಡೈನ್ಸ್‍

en: Vietnam
kn: ವಿಯೆಟ್ನಾಮ್

en: Guernsey
kn: ಗರ್ನ್ಸಿ

en: Jersey
kn: ಜರ್ಸಿ

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: British Indian Ocean Territory
kn: ಬ್ರಿಟಿಷ್ ಇಂಡಿಯನ್ ಓಶಿಯನ್ ಟೆರಿಟರಿ

en: Croatia
kn: ಕ್ರೊಯೇಶಿಯಾ

en: Pitcairn
kn: ಪಿಟ್‍ಕೈರ್ನ್

en: Western Sahara
kn: ವೆಸ್ಟರ್ನ್ ಸಹಾರ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Falkland Islands (Malvinas)
kn: ಫಾಕ್‌ಲ್ಯಾಂಡ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್‌ಗಳು (ಮಾಲ್ವಿನಾಸ್)

en: Bulgarian
kn: ಬಲ್ಗೇರಿಯನ್

en: Croatian
kn: ಕ್ರೊಯೇಶಿಯಾ

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Norwegian
kn: ನಾರ್ವೇಜಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Slovak
kn: ಸ್ಲೊವಾಕ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>

en: Lithuanian
kn: ಲಿತುವಾನಿಯನ್

en: Domain name
kn: ಡೊಮೈನ್‌ ಹೆಸರು

en: Isle of Man
kn: ಐಲ್ ಆಫ್ ಮ್ಯಾನ್

en: Montenegro
kn: ಮೊಂಟೆನೆಗ್ರೊ

en: Saint Pierre and Miquelon
kn: ಸೈಂಟ್ ಪಿಯರೆ ಆಂಡ್ ಮಿಕ್ಯುಲಾನ್

en: Serbia
kn: ಸರ್ಬಿಯಾ

en: Timor-Leste
kn: ತಿಮೋರ್-ಲೆಸ್ಟ್‍

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Hindi
kn: ಹಿಂದಿ

en: Resolution
kn: ರೆಸಲ್ಯೂಶನ್

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್

en: Africa
kn: ಆಫ್ರಿಕಾ

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Afrikaans
kn: ಆಪ್ರಿಕಾನ್ಸ್

en: Assamese
kn: ಅಸ್ಸಾಮೀಸ್

en: Bengali
kn: ಬೆಂಗಾಲಿ

en: Welsh
kn: ವೆಲ್ಷ್

en: Estonian
kn: ಎಸ್ಟೋನಿಯನ್

en: Basque
kn: ಬಾಸ್ಕ್ಯೂ

en: Gujarati
kn: ಗುಜರಾತಿ

en: Armenian
kn: ಅರ್ಮೇನಿಯನ್

en: Icelandic
kn: ಐಸ್‍ಲ್ಯಾಂಡಿಕ್

en: Georgian
kn: ಜಾರ್ಜಿಯನ್

en: Kannada
kn: ಕನ್ನಡ

en: Latin
kn: ಲ್ಯಾಟಿನ್

en: Latvian
kn: ಲಾಟ್ವಿಯನ್

en: Macedonian
kn: ಮೆಸಡೋನಿಯನ್

en: Malayalam
kn: ಮಲೆಯಾಳಂ

en: Mongolian
kn: ಮಂಗೋಲಿಯನ್

en: Malay
kn: ಮಲೇಯ್

en: Nepali
kn: ನೇಪಾಲಿ

en: Oriya
kn: ಒರಿಯ

en: Serbian
kn: ಸರ್ಬಿಯಾ

en: Tamil
kn: ತಮಿಳು

en: Telugu
kn: ತೆಲುಗು

en: Tajik
kn: ತಾಝಿಕ್

en: Thai
kn: ಥಾಯ್

en: Tagalog
kn: ಟಗಲೊಗ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್

en: Vietnamese
kn: ವಿಯಟ್ನಾಮೀಸ್

en: Zulu
kn: ಝುಲು

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ

en: Upgrade
kn: ಅಪ್‍ಗ್ರೇಡ್ ಮಾಡು

en: Saint Barthélemy
kn: ಸೈಂಟ್ ಬಾರ್ತೆಲಮಿ
