Visitors (8.x-2.15) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Date
am: ቀን

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
