Visitors (8.x-2.15) - en to hu translation catalogue (139 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Date
hu: Dátum

en: Country
hu: Ország

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Region
hu: Régió

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Year
hu: Év

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Never
hu: Soha

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Count
hu: Mennyiség

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Month
hu: Hónap

en: Details
hu: Részletek

en: Day
hu: Nap

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Top pages
hu: Népszerű oldalak

en: Recent hits
hu: Legutóbbi megtekintések

en: City
hu: Város

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Countries
hu: Országok

en: Hour
hu: Óra

en: Hours
hu: Órák

en: Track
hu: Követés

en: details
hu: részletek

en: Charts
hu: Grafikonok

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Hits
hu: Találatok

en: The specified date is invalid.
hu: A megadott dátum érvénytelen.

en: User Agent
hu: Böngésző

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: User activity
hu: Felhasználói tevékenység

en: Referers
hu: Hivatkozók

en: Domains
hu: Domének

en: Show Unique Visitors
hu: Egyedi látogatók megjelenítése

en: Show Published Nodes
hu: Közzétett tartalmak megjelenítése

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: Track translation sets as one unit
hu: A fordítási egységek közös követése

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
hu: A követési statisztika az eredeti tartalomhoz számolása, ha az a tartalom egy fordítási egység része. Engedélyezése esetén a fordítási egységek egy egységként lesznek kezelve.

en: Custom JavaScript code
hu: Egyedi JavaScript kód

en: Code snippet (before)
hu: Kódrészlet elé

en: Code snippet (after)
hu: Kódrészlet utána

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
hu: A követő aktív alapértelmezésben, de kikapcsolható.

en: Enable user tracking
hu: Felhasználó követés engedélyezése

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
hu: A követő <em>inaktív</em> alapértelmezésben, de bekapcsolható.

en: Visitors
hu: Látogatók

en: View pages that have recently been visited.
hu: A legutóbb megtekintett oldalak áttekintése.

en: View pages that have been hit frequently.
hu: A legtöbbet megtekintett oldalak áttekintése.

en: Hosts
hu: Kiszolgálók

en: Show Total Visitors
hu: Összes látogató megjelenítése

en: Show Total Visitors.
hu: Az összes látogató megjelenítése.

en: Show Unique Visitors based on their IP.
hu: Egyedi látogatók megjelenítése IP címük alapján.

en: Show Registered Users.
hu: Felhasználók megjelenítése.

en: Show Last Registered User
hu: Legújabb felhasználó megjelenítése

en: Show Last Registered User.
hu: Legújabb felhasználó megjelenítése.

en: Show User IP
hu: Felhasználó IP címének megjelenítése

en: Show User IP.
hu: Felhasználó IP címének megjelenítése.

en: Show Since Date
hu: Kezdődátum megjelenítése

en: Show Since Date.
hu: Kezdődátum megjelenítése.

en: Days of month
hu: Hónap napjai

en: Days of week
hu: Hét napjai

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Not customizable
hu: Nem testreszabható

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Total Visitors: %visitors
hu: Összes látogatás: %visitors

en: Unique Visitors: %unique_visitors
hu: Egyedi látogatók: %unique_visitors

en: Published Nodes: %nodes
hu: Publikált tartalmak: %nodes

en: Your IP: %user_ip
hu: Saját IP: %user_ip

en: Since: %since_date
hu: %since_date óta

en: Hits from
hu: Találatok innen

en: Default (@default)
hu: Alapértelmezés (@default)

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: Allow users to customize tracking on their account page
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók egyénileg állítsák a követőkód engedélyezését.

en: No customization allowed
hu: Egyedi beállítás nem engedélyezett

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
hu: A követő alapértelmezés szerint be van kapcsolva, de %permission joggal rendelkező felhasználók kikapcsolhatják maguknak

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
hu: A követő alapértelmezés szerint ki van kapcsolva, de %permission jogosultsággal rendelkező felhasználók bekapcsolhatják maguknak

en: Links and downloads
hu: Hivatkozások és letöltések

en: Opt-in or out of tracking
hu: Követőkód be-, vagy kikapcsolása

en: On by default with opt out
hu: Alapértelmezés szerint bekapcsolt, de kikapcsolható

en: Off by default with opt in
hu: Alapértelmezés szerint kikapcsolt, de bekapcsolható

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _paq.push(["trackPageView"]).
hu: A <code>_paq.push(["trackPageView"])</code> követőkód <em>elé</em> helyezett kódrészlet.

en: Code in this textarea will be added <strong>after</strong> _paq.push(["trackPageView"]). This is useful if you'd like to track a site in two accounts.
hu: A <code>_paq.push(["trackPageView"])</code> követőkód <em>mögé</em> helyezett kódrészlet. Hasznos lehet például a webhely forgalmának két Piwik-fiókban való mérésekor.

en: What are you tracking?
hu: Mit kell követni?

en: A single domain (default)
hu: Egyetlen domain (alapértelmezés)

en: One domain with multiple subdomains
hu: Egyetlen domain több aldomainnel

en: Examples: @domains
hu: Példák: @domains

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
hu: Ha egyik szerepkör sincs kiválasztva, akkor az összes felhasználó követve lesz. Ha egy felhasználó egyik bejelölt szerepkörnek a tagja, akkor követve lesz (vagy kihagyva, a beállítástól függően).

en: All pages with exceptions
hu: Minden oldal kivételekkel

en: Excepted: @roles
hu: Kivéve: @roles

en: A single domain
hu: Egyetlen domain

en: No privacy
hu: Nincs magánszféra

en: 9 hours
hu: 9 óra

en: The %field date is required.
hu: %field dátum kötelező.

en: The %field date is invalid.
hu: %field dátum érvénytelen.

en: Track User ID
hu: Felhasználó-azonosító (UID) követése

en: Pages by their paths
hu: Oldalak az útvonalaik szerint

en: Custom code snippets
hu: Egyéni kódrészletek
