Visitors (8.x-2.15) - en to lt translation catalogue (82 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Date
lt: Data

en: Country
lt: Šalis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: Year
lt: Metai

en: Host
lt: Serveris

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Count
lt: Skaičius

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Day
lt: Diena

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Messages
lt: Žinutės

en: Countries
lt: Šalys

en: Hour
lt: Valanda

en: Hours
lt: Valandos

en: Track
lt: Sekti

en: details
lt: smulkiau

en: Charts
lt: Grafikai

en: Hits
lt: Skaityta

en: The specified date is invalid.
lt: Nurodyta data yra klaidinga.

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: Show Unique Visitors
lt: Rodyti unikalius lankytojus

en: Show Published Nodes
lt: Rodyti Publikuotus Mazgus

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The %field date is required.
lt: %field reikalinga data.

en: The %field date is invalid.
lt: %field klaidinga data.
