Visitors (8.x-2.15) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: The specified date is invalid.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ତାରିଖଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।
