Visitors (8.x-2.16) - en to bg translation catalogue (62 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Date
bg: Дата

en: Country
bg: Страна

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: never
bg: никога

en: User
bg: Потребител

en: Year
bg: Година

en: Host
bg: Хост

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Count
bg: Брой

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: Day
bg: Ден

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Top pages
bg: Най-посещавани страници

en: Recent hits
bg: Последни посещения

en: Messages
bg: Съобщения

en: How many content items to display in "day" list.
bg: Колко съдържателни единици да се показват в "дневния" списък.

en: Number of day's top views to display
bg: Брой дни, за които да се показват най-посещаваните страници

en: Number of all time views to display
bg: Брой на посещенията през цялото време

en: Number of most recent views to display
bg: Брой на последните прегледи

en: Hours
bg: Часове

en: Track
bg: История

en: details
bg: детайли

en: Hits
bg: Посещения

en: The specified date is invalid.
bg: Невалидна дата.

en: User activity
bg: Активност на потребителя

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Resolution
bg: Резолюция

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: How many content items to display in "all time" list.
bg: Колко съдържателни единици да се показват в "целия" списък.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
bg: Колко съдържателни елементи да се показват в списъка на "наскоро видените" страници.

en: Today's:
bg: Днешни:

en: All time:
bg: През цялото време:

en: Last viewed:
bg: Последно видени:

en: View pages that have recently been visited.
bg: Вижте страниците, които са били посещавани последно.

en: View pages that have been hit frequently.
bg: Вижте страниците, които се посещават най-често.

en: Status message
bg: Статус съобщение
