Visitors (8.x-2.16) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Date
os: Датæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Path
os: Фæндаг
