Visitors (8.x-2.16) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: never
sr: никада

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Roles
sr: Улоге

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: Hour
sr: Сат

en: The specified date is invalid.
sr: Изабрани датум није исправан.

en: Route
sr: Рута

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука

en: The %field date is required.
sr: %field датум је захтеван.
