Visitors (8.x-2.17) - en to ast translation catalogue (38 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: never
ast: nunca

en: User
ast: Usuariu

en: Never
ast: Nunca

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Location
ast: Llugar

en: Count
ast: Cuenta

en: Nodes
ast: Noyos

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Top pages
ast: Páxines principales

en: Recent hits
ast: Visites recientes

en: Track
ast: Rastrexar
