Visitors (8.x-2.17) - en to ca translation catalogue (130 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Date
ca: Data

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: never
ca: mai

en: User
ca: Usuari

en: Year
ca: Any

en: Never
ca: Mai

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Location
ca: Localització

en: Count
ca: Quantitat

en: Performance
ca: Rendiment

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Top pages
ca: Pàgines més actives

en: Recent hits
ca: Accessos recents

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Messages
ca: Missatges

en: Countries
ca: Països

en: How many content items to display in "day" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "dia".

en: Hour
ca: Hora

en: Number of day's top views to display
ca: Nombre de les més vistes del dia a mostrar

en: Number of all time views to display
ca: Nombre de visualitzacions històriques a mostrar

en: Number of most recent views to display
ca: Nombre de visualitzacions més recents a mostrar

en: Hours
ca: Hores

en: Track
ca: Seguiment

en: details
ca: detalls

en: Sort criteria
ca: Criteris d'ordenació

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Hits
ca: Accessos

en: The specified date is invalid.
ca: La data especificada és invàlida.

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: User activity
ca: Activitat de l'usuari

en: Pager
ca: Paginador

en: Number of views
ca: Nombre de voltes vist

en: Route
ca: Ruta

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: 1 view | @count views
ca[0]: 1 vista
ca[1]: @count vistes

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
ca: Una data en qualsevol dels formats llegibles per una màquina. És preferit el CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
ca: Format de data no vàlid.

en: Total views
ca: Total de visualitzacions

en: The total number of times the node has been viewed.
ca: El nombre total de vegades que s'ha vist el node.

en: Views today
ca: Visualitzacions d'avui

en: The total number of times the node has been viewed today.
ca: El nombre total de vegades que s'ha vist el node avui.

en: The most recent time the node has been viewed.
ca: L'últim cop que el node ha estat visualitzat.

en: Visitors
ca: Visitants

en: Filter criteria
ca: Criteris de filtratge

en: Popular content
ca: Continguts populars

en: How many content items to display in "all time" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "històriques".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "vist recentment".

en: Today's:
ca: D'avui:

en: All time:
ca: Històrics:

en: Last viewed:
ca: Darrera visualització:

en: View pages that have recently been visited.
ca: Veure les pàgines que han estat visitades recentment.

en: View pages that have been hit frequently.
ca: Veure pàgines que s'han accedit freqüentment.

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Referer
ca: Referència

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: The number of visitors who have read the node.
ca: El número de visitant que han llegit el node.

en: The number of visitors who have read the node today.
ca: El número de visitant que han llegit el node avui.

en: Last view
ca: Darrera visualització

en: The date on which a visitor last read the node.
ca: La data en què un visitant ha llegit per darrer cop un node.

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: View content hits
ca: Consulta els accessos al contingut

en: Default (@default)
ca: Predeterminada (@default)

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Allow users to customize tracking on their account page
ca: Permet als usuaris personalitzar el seguiment a la seva pàgina de compte

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
ca: Seguiment activat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que no se'ls segueixi

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
ca: Seguiment desactivat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que se'ls segueixi

en: Links and downloads
ca: Enllaços i descàrregues

en: What are you tracking?
ca: De què estàs fent el seguiment?

en: A single domain (default)
ca: Un únic domini (per defecte)

en: One domain with multiple subdomains
ca: Un domini amb múltiples subdominis

en: Examples: @domains
ca: Exemples: @domains

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).

en: Contextual filters
ca: Filtres contextuals

en: The text of the link.
ca: El text de l'enllaç.

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: The %field date is required.
ca: La data %field és requerida.

en: The %field date is invalid.
ca: La data %field no és vàlida.

en: To make sure the results are the same when switching to the other display, it is recommended to make sure the display:
ca: Per assegurar que els resultats són els mateixos en canviar a l'altra presentació, es recomana d'assegurar que la presentació:

en: Has a path.
ca: Té un camí.

en: Has the same filter criteria.
ca: Té els mateixos criteris de filtratge.

en: Has the same sort criteria.
ca: Té els mateixos criteris d'ordenació.

en: Has the same pager settings.
ca: Té la mateixa configuració del paginador.

en: Has the same contextual filters.
ca: Té els mateixos filtres contextuals.

en: There are no path-based displays available.
ca: No hi ha cap presentació disponible amb un camí.
