Visitors (8.x-2.17) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Date
ka: თარიღი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: never
ka: არასდროს

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Year
ka: წელი

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Hour
ka: საათი

en: details
ka: დეტალები

en: The specified date is invalid.
ka: მითითებული თარიღი არასწორია.
