Visitors (8.x-2.17) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Top pages
pa: ਸਿਖਰ ਦੇ ਸਫੇ

en: Track
pa: ਟਰੈਕ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ
