Visitors (8.x-2.18) - en to be translation catalogue (103 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Version
be: Версія

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: never
be: ніколі

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Host
be: Хост

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Count
be: Колькасць

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Month
be: Месяц

en: Details
be: Падрабязна

en: Day
be: Дзень

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Top pages
be: Папулярныя старонкі

en: Recent hits
be: Нядаўнія прагляды

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Browser
be: Браўзер

en: How many content items to display in "day" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе за дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Number of day's top views to display
be: Колькасць праглядаў за дзень.

en: Number of all time views to display
be: Колькасьць праглядаў за ўвесь час, што будзе адлюстроўвацца

en: Number of most recent views to display
be: Колькасьць новых праглядаў - да адлюстравання

en: Track
be: Адсочваць

en: details
be: падрабязнасці

en: Hits
be: Хіты

en: The specified date is invalid.
be: Няправільная дата

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: User activity
be: Актыўнасць карыстальніка

en: Pager
be: Гартальнік

en: Number of views
be: Колькасьць праглядаў

en: Route
be: Маршрут

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Total views
be: Увесь прагляд

en: Views today
be: Праглядаў сёння

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Popular content
be: Папулярныя матэрыялы

en: How many content items to display in "all time" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе прагледжаных за ўвесь час.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе нядаўна прагледжаных.

en: Today's:
be: За сёння:

en: All time:
be: За ўвесь час:

en: Last viewed:
be: Апошні прагляд:

en: View pages that have recently been visited.
be: Прагляд старонак, на якія нядаўна наведвалі.

en: View pages that have been hit frequently.
be: Прагляд старонак, на якія часта заходзілі.

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: The number of visitors who have read the node.
be: Колькасць наведвальнікаў сайта, якія прачыталі вузел.

en: The number of visitors who have read the node today.
be: Колькасць наведвальнікаў сайта, якія сёння чыталі вузел.

en: Last view
be: Апошні прагляд

en: The date on which a visitor last read the node.
be: Апошняя дата, калі наведвальнік сайта чытаў вузел.

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: View content hits
be: Колькасць праглядаў змесціва

en: The %field date is required.
be: %field дата патрабаваная.

en: The %field date is invalid.
be: Дата %field не правільная.
