Visitors (8.x-2.18) - en to dz translation catalogue (54 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Top pages
dz: ཤོག་ལེབ་དྲག་ཤོས་ཚུ་

en: Recent hits
dz: འཕྲལ་གྱི་གྲགས་ཐོབ་ཚུ་

en: How many content items to display in "day" list.
dz: "day" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Number of day's top views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་ཉིནམ་གྱི་མཐོང་སྣང་དྲག་ཤོས་ཚུའི་གྲངས།

en: Number of all time views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་དུས་ཨ་རྟག་རའི་མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Number of most recent views to display
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་མི་འཕྲལ་གྱི་མཐོང་སྣང་ཚུའི་གྲངས།

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།

en: The specified date is invalid.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་  ཚེས་གྲངས་འདི་ ནུས་མེད་ཨིན་པས།

en: User activity
dz: ལག་ལེན་པའི་ལཱ།

en: Number of views
dz: མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Popular content
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་ནང་དོན།

en: How many content items to display in "all time" list.
dz: "all time" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
dz: "recently viewed" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Today's:
dz: ད་རེས་ཀྱི་:

en: All time:
dz: དུས་ཨ་རྟག་རང་:

en: Last viewed:
dz: མཇུག་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ་:

en: View pages that have recently been visited.
dz: འཕྲལ་གྱི་བལྟ་སྤྱོད་འབད་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྟོན།

en: View pages that have been hit frequently.
dz: འཕྲལ་འཕྲལ་རང་ཨེབ་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྟོན།
