Visitors (8.x-2.19) - en to bs translation catalogue (51 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Version
bs: Verzija

en: Date
bs: Datum

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: never
bs: nikad

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Location
bs: Lokacija

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Month
bs: Mjesec

en: Details
bs: Detalji

en: Day
bs: Dan

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Hour
bs: Sat

en: Track
bs: Prati

en: details
bs: detalji

en: Sort criteria
bs: Kriterij za sortiranje

en: Privacy
bs: Privatnost

en: The specified date is invalid.
bs: Specificirani datum nije validan.

en: Apply
bs: Primjeni

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Number of views
bs: Broj pregleda

en: Value type
bs: Tip vrijednosti

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bs: Datum u bilo kojem mašinskom formatu. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je poželjan.

en: Invalid date format.
bs: Neispravan format datuma
