Visitors (8.x-2.19) - en to et translation catalogue (134 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Version
et: Versioon

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: never
et: mitte kunagi

en: 1 hour
et: 1 tund

en: #
et: nr

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Location
et: Asukoht

en: Count
et: Arv

en: Nodes
et: Postitused

en: Performance
et: Jõudlus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Model
et: Mudel

en: Software
et: Tarkvara

en: Desc
et: Kahanev

en: Day
et: Päev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Top pages
et: Enim vaadatud lehed

en: Recent hits
et: Hiljuti klõpsatud

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Messages
et: Sõnumid

en: Countries
et: Riigid

en: Browser
et: Brauser

en: How many content items to display in "day" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "päeva" nimekirjas.

en: Hour
et: Tund

en: Configurations
et: Seaded

en: Number of day's top views to display
et: Mitu päeva enimvaadatut kuvada

en: Number of all time views to display
et: Mitu kokku vaadatut kuvada

en: Number of most recent views to display
et: Mitu hiljutist vaatamist kuvada

en: Track
et: Jälgi

en: details
et: üksikasjad

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Hits
et: Tabamused

en: The specified date is invalid.
et: Sisestatud kuupäev pole korrektne.

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: User activity
et: Kasutaja aktiivsus

en: Pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Domains
et: Domeenid

en: Route
et: Suund

en: Error message
et: Veateade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Warning message
et: Hoiatus

en: 1 view | @count views
et[0]: 1 vaatamine
et[1]: @count vaatamist

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Total views
et: Vaatamisi kokku

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visitors
et: Külastajad

en: Visits
et: Külastused

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: How many content items to display in "all time" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "kokku vaadatud" nimekirjas.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
et: Kui mitu sisuelementi näidata "viimati vaadatud" nimekirjas.

en: Today's:
et: Tänased:

en: All time:
et: Kokku:

en: Last viewed:
et: Viimati vaadatud:

en: View pages that have recently been visited.
et: Vaata lehti, mida on hiljuti külastatud.

en: View pages that have been hit frequently.
et: Vaata lehti, mida on palju klikitud.

en: Show icon
et: Ikooni kuvatakse

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Referer
et: Viitaja

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The date on which a visitor last read the node.
et: Kuupäev, millal külastaja antud sisuelementi viimati luges.

en: Status message
et: Olekuteade

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: View content hits
et: Sisuvaatamiste jälgimine

en: Asc
et: Kasvav

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: The %field date is required.
et: %field kuupäev on nõutud.

en: The %field date is invalid.
et: Välja %field kuupäev on ebakorrektne.
