Visitors (8.x-2.19) - en to gl translation catalogue (118 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Path
gl: Ruta

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: never
gl: nunca

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Host
gl: Anfitrión

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Location
gl: Localización

en: Count
gl: Contar

en: Nodes
gl: Nodos

en: Performance
gl: Rendemento

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: 1 day
gl: 1 día

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Day
gl: Día

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Top pages
gl: Páxinas máis vistas

en: Recent hits
gl: Visitas recentes

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Countries
gl: Paises

en: Browser
gl: Navegador

en: How many content items to display in "day" list.
gl: Cantos elementos de contido que se mostrarán na lista "día".

en: Hour
gl: Hora

en: Number of day's top views to display
gl: Número máximo de visitas do día para mostrar

en: Number of all time views to display
gl: Número de visitas totais a mostrar

en: Number of most recent views to display
gl: Número de vistas máis recentes a amosar

en: Track
gl: Seguimento

en: details
gl: detalles

en: Sort criteria
gl: Criterio de ordenación

en: Hits
gl: Visitas

en: The specified date is invalid.
gl: A data indicada non é válida.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Day of Month
gl: Día do mes

en: Day of Week
gl: Día da semana

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: User activity
gl: Actividade do usuario

en: Pager
gl: Paxinador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Number of views
gl: Número de lecturas

en: Domains
gl: Dominios

en: Route
gl: Ruta

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Invalid date format.
gl: Formato de data non válido

en: Total views
gl: Número de vistas

en: The total number of times the node has been viewed.
gl: O número de veces que o nodo foi visto.

en: Views today
gl: Vistas hoxe

en: The total number of times the node has been viewed today.
gl: O número de veces que o nodo foi visto hoxe.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Filter criteria
gl: Criterios de filtrado

en: Popular content
gl: Contido popular

en: How many content items to display in "all time" list.
gl: Cántos elementos de contido amosar na lista "sempre".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
gl: Cantos elementos de contido se mostrarán na lista de «Visitadas recentemente».

en: Today's:
gl: Hoxe:

en: All time:
gl: Sempre:

en: Last viewed:
gl: Vistos recentemente:

en: View pages that have recently been visited.
gl: Ver as páxinas recentemente visitadas.

en: View pages that have been hit frequently.
gl: Ver as páxinas frecuentemente visitadas.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: The number of visitors who have read the node.
gl: A cantidade de visitantes que leron o nodo.

en: The number of visitors who have read the node today.
gl: A cantidade de visitantes que leron o nodo hoxe.

en: Last view
gl: Última visita

en: The date on which a visitor last read the node.
gl: A data na que un visitante accedeu por última vez o nodo.

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: View content hits
gl: Ver accesos o contenido

en: Contextual filters
gl: Filtros contextuais

en: The %field date is required.
gl: A data %field é necesaria.
